Reckless Racing 2

Reckless Racing 2 na iPhone i iPad 1.0.8

Druga część brawurowych wyścigów!

Zalety

  • Dopracowana grafika
  • Wiele trybów gry
  • Kilka trybów sterowanie do wyboru

Wady

  • Muzyka szybko się nudzi

Doskonały
9

Reckless Racing 2 to gra wyścigowa, następca świetnej Reckless Racing. Podobnie jak poprzednia część wyróżnia się ładną grafiką oraz bardzo dynamiczną rozgrywką. Kto szuka emocji oraz wyścigowych wyzwań - na pewno znajdzie je w Reckless Racing 2.

Co nowego?

Nowa część Reckless Racing to przede wszystkim odświeżone opcje gry. W trybie kariery mamy do dyspozycji aż 12 typów nowych rozgrywek, które zawierają nowe trasy z różnymi poziomami trudności. Za zarobione na wyścigach pieniądze można, oczywiście, wykonać tuning auta.

Tryb Arcade oferuje nam możliwość ścigania się na 40 nowych torach. Co ciekawe, pieniądze zarobione na tych trasach można wydawać w trybie Career. Pozwala to nie tylko na trenowanie swoich umiejętności, ale i na odpicowanie swojego samochodu. Dla osób ceniących sobie wolność pozostaje tryb Single Event, gdzie można wyżyć się pokonując dowolne trasy.

Środowisko i grafika Reckless Racing 2

Gra prezentuje się naprawdę świetnie. W porównaniu do pierwszej części, grafika "dwójki" zyskała bardziej realistyczny wygląd. Wszystkie elementy krajobrazu są dopracowane, a tumany wzburzanego pyłu i żużel strzelający po poboczach naprawdę mogą wprawić w zachwyt.

Fizyka zastosowana w świecie Reckless Racing 2 sprawia, że gra w dalszym ciągu nie należy do łatwych. Aby móc bezproblemowo pokonywać wszelkie zakręty i przeszkody trzeba sporo potrenować. Początkujący fani gry niejeden wyścig zakończą w polu lub na dnie rzeki...

Reckless Racing 2 to świetna gra, która warta jest swojej ceny. Na pewno powinni ją mieć na swoim urządzeniu fani pierwszej części. Ta produkcja jest jednak na tyle dobra, że na pewno przekona do siebie także i nowych graczy.

Nowy tryb gry: Drift. 2 nowe samochody specjalnie przystosowane do driftu. 6 nowych pucharów do rozegrania w trybie kariery.

Zmiany

  • Nowy tryb gry: Drift. 2 nowe samochody specjalnie przystosowane do driftu. 6 nowych pucharów do rozegrania w trybie kariery.
Reckless Racing 2

Download

Reckless Racing 2 na iPhone i iPad 1.0.8

Opinie użytkowników o Reckless Racing 2